(044) 383 32 78 (067) 005 99 55 (066) 054 12 16
 

АКВАПАРК "ПОСЕЙДОН" В СЕЛИЩІ ЧОРНОМОРСЬКЕ

На відстані в 30 км від Одеси знаходиться ще один популярний розважальний центр для дітей і дорослих. Йдеться мова про аквапарк «Посейдон» в селищі Чорноморське (Чабанка), за адресою: вул. Гвардійська, 54.

Аквапарк «Посейдон» Аквапарк «Посейдон» - це один з найбільших критих аквапарків на території Східної Європи, і один з небагатьох розважальних центрів подібного типу в Україні. Цей аквапарк являє собою величезну чотириповерхову будівлю, зроблену з бетону і скла, усередині якої розташовані 3 басейни (1 дорослий і 2 дитячих), 10 водних атракціонів (4 дитячих та 6 дорослих), гейзери і гідромасажі, масажні фонтани. Висота будівлі - 16,5 метрів. Аквапарк «Посейдон» здатний одночасно розмістити близько 500 відвідувачів. Крім басейнів і атракціонів на території аквапарку облаштовані також 2 кафе, фітнес-бар, концертний майданчик,4 індивідуальних солярію та адміністративні приміщення.

Основні характеристики аквапарку «Посейдон»:Аквапарк «Посейдон»

  • температура води в басейнах для дітей +28-29 °С,
  • температура води в басейнах для дорослих +26-27 °С,
  • вологість повітря - не вище 65 %,
  • температура повітря +28-31 °С,
  • загальна площа всіх басейнів в аквапарку - 450 кв.м.,
  • глибина басейну для самих маленьких діток «Малютка» - 40см,
  • глибина другого дитячого басейну - 1 м,
  • глибина басейну для дорослих - 1,4 м.

Чистота прісної води в басейнах забезпечується сучасними системами очищення води за допомогою методу хлорування .

Серед постійних відвідувачів аквапарку найпопулярнішими атракціонами є «Камікадзе», «Водоспади», «Гідромасажна стіна», «Космічний циліндр», «Великий серпантин», «Підводні гейзери». Діти найбільше люблять розважатися на маленьких гірках «Мультіпласта» і «Серпантин» і біля водоспадів «Бризкалка» і «Гриб Великий».Аквапарк «Посейдон»

Особливо весело і захоплююче проводити час в аквапарку «Посейдон» у вечірній час, коли включаються підсвічування води і прожектори. Частина основного басейну «накриває», немов гребінь морської хвилі, сцена, на якій може розміститися цілий симфонічний оркестр. Вона обладнана сучасними пристроями для світлового і звукового устаткування.

Аквапарк «Посейдон» радий вітати своїх відвідувачів впродовж майже всього року. У літній час він працює щодня, восени, взимку і навесні - по п'ятницях, суботах і неділях з 10.00 до 19.00. На період з 10 січня до початку квітня аквапарк «Посейдон» закритий на профілактичний ремонт.

Тури по Україні > Тури на День Незалежності :: Тури у Львів :: Тури по Закарпаттю :: Тури в Карпати :: Тури в Кам’янець-Подільський :: Тури на Тернопільщину :: Тури в Чернівці та область :: Тури в Одесу :: Тури у Вінницю :: Тури в Полтаву :: Тури на Волинь :: Тури в Почаїв :: Тури на Черкащину :: Гірськолижні тури. Тур на Буковель :: Дитячий відпочинок 2017 :: Дитячий табір на осінні канікули :: Дитячі зимові канікули. Зимовий табір :: Гід та адміністратор туристичних груп :: Календар заходів на вересень

Тури в Одесу > Одеса - це любов :: Екскурсії по Одесі :: Екскурсія Таємниці Дунаю :: Місто Одеса :: Свято сміху в Одесі :: Чудеса в Одесі :: Потьомкінські сходи в Одесі :: Тещин міст в Одесі :: Місто Білгород Дністровський :: Винний центр Шабо :: Плоский дім в Одесі :: Історичний Район Одеси Молдованка :: Готель у Одесі Пасаж :: Аквапарк Посейдон в селищі Чорноморське :: Арабський культурний центр в Одесі :: Пам’ятники в Одесі :: Хаджибейська фортеця :: Одеський морський порт :: Приморський бульвар :: Одеський театр опери та балету :: Одеські катакомби :: Аркадія :: Екскурсії по Одесі :: Вулиця Дерибасівська :: Будинок клоунів в Одесі :: Пам’ятник Дюку :: Ринок «Привоз» :: Садиба Петрівське :: Одеський дельфінарій Немо :: Воронцовський маяк

тури по україні, відпочинок в україні, відпочинок на морі в україні, тури на море, курорти україни, одеса, курорт одеса, що побачити в одесі та одеській області, визначні місця одеської області, цікаві місця в одеській області, розважальні центри в одесі, розважальні центри в одеській області,аквапарк посейдон, аквапарк в селищі чорноморське, аквапарк посейдон в одеській області, відпочинок в аквапарку посейдон. 

witch.hand