(044) 383 32 78 (067) 005 99 55 (066) 054 12 16
 

З ЦИКЛУ ТУРИ ПО УКРАЇНІ
СТАТТЯ «Ах, Одеса! Перлина біля моря»

тур в одесу

      

Тури в Одесу > Одеса на Травневі Одеса це любов :: Екскурсії по Одесі :: Екскурсія Таємниці Дунаю :: Місто Одеса :: Свято сміху в Одесі :: Чудеса в Одесі :: Потьомкінські сходи в Одесі :: Тещин міст в Одесі :: Місто Білгород Дністровський :: Винний центр Шабо :: Плоский дім в Одесі :: Історичний Район Одеси Молдованка :: Готель у Одесі Пасаж :: Аквапарк Посейдон в селищі Чорноморське :: Арабський культурний центр в Одесі :: Пам’ятники в Одесі :: Хаджибейська фортеця :: Одеський морський порт :: Приморський бульвар :: Одеський театр опери та балету :: Одеські катакомби :: Аркадія :: Екскурсії по Одесі :: Вулиця Дерибасівська :: Будинок клоунів в Одесі :: Пам’ятник Дюку :: Ринок «Привоз» :: Садиба Петрівське :: Одеський дельфінарій Немо :: Воронцовський маяк

ОДЕСА - дійсно перлина Причорноморського узбережжя. Вона вабить своєю красою: її види заворожують, її історія захоплює. Ви не пошкодуєте, якщо відвідаєте місто-гумористів і поринете в його таємниці. А побачити Одесу варто, тому що це одне з найбагатших на визначні пам’ятки місто.

Південна Пальміра, Чорноморський Вавилон, Маленький Париж, Столиця Півдня - як тільки не називали це місто біля Чорного моря. Одеса різноманітна, але незважаючи на це, місто, за історичними мірками, молоде: йому всього лише 200 років. Але й за цей невеликий період воно пережило неймовірну кількість подій, що не могло не відбитися в архітектурі тутешніх будівель і вулиць.     

Будівництво міста і морського порту почалося 22 травня 1794 за указом Катерини Другої, що повинно було значно покращити торгівельні зв'язки з Європою. Почалося будівництво під керівництвом віце-адмірала Хосе де Рібаса - першого градоначальника Одеси, за планом, що склав російський полковник-інженер Франц Деволан.  

       Тутешні землі можуть розповісти про скіфів, кіммерійців, сарматів і греків. Кожна культура залишила свій слід в історії міста. Місцевість, на якій нині розташована Одеса була заселена ще до початку Великого переселення народів, вона належала і Золотій Орді і Великому князівству Литовському. екскурсії в одесу

       Виділилася Одеса і в Другій світовій війні. Одеса - місто-герой, одне з 4 міст-героїв, розташованих на Україні. Оборона міста трималася 73 дні. Щоб дізнатися більше про цей період варто лише відвідати Меморіал героїчної оборони Одеси 411-ї берегової батареї. Це меморіальний комплекс, присвячений героїчній обороні міста під час Великої Вітчизняної війни. Комплекс включає в себе музей, виставку військової техніки під відкритим небом, батарею берегової оборони, а також великий засаджений дубами парк. 

       Сьогодні місто розвивається як курортний і промисловий центр. Це одне з найулюбленіших туристами місць в Україні і в цьому немає нічого дивного. Вдень ви можете ніжитися в променях теплого південного сонця і купатися в ласкавому Чорному морі. Кількість пам'яток не злічити на пальцях однієї руки: Привоз і Дерибасівська, Одеський Театр опери і балету (другий за красою в Європі), Приморський бульвар і Напівкругла площа (1826-1829г.) з пам'ятником Рішeлье, Палаци Воронцова, Наришкіної і Потоцького, Успенський монастир (1824 р.) і Духовна семінарія, Одеський Морський Порт (найбільший на Чорному морі) - і це далеко не весь список. Для маленьких і непосидючих відкриває свої двері Одеський дельфінарій.

       Все, що ви можете побачити в Одесі, екскурсії по одесібезумовно, стало символом цього міста. Є тут навіть «восьме чудо світу» - Потьомкінські сходи, своєрідний вхід в місто з боку моря. У 2004 році було проведено голосування, серед найкрасивіших сходів, і в Європі Потьомкінська увійшла в десятку кращих, розташувавшись на 6-му місці, також у цьому списку присутні сходи Монмартр в Парижі та Сходи Храму Афіни на о.Родос.

       В Одесі існує величезна система катакомб, вони не тільки за своїм хитросплетіння, але і по протяжності одні з найзнаменитіших у світі. Їх протяжність сягає трьох тисяч кілометрів. Для порівняння: довжина Римських катакомб становить триста кілометрів, Паризьких - п'ятсот.
       поїздка в одесуЯкщо ви втомилися від споглядання пам'ятників, то ласкаво просимо в Одеський Ботанічний сад, в якому ви не тільки відпочинете душею й тілом, але й побачите фактично перший парк степової частини України. За двохсотлітню історію саду з усього світу назбиралася величезна колекція найрізноманітніших рослин.

       Якщо ви думаєте, що всі визначні місця знаходяться тільки в Одесі, то варто вам виїхати за межі міста і ви переконаєтесь в зворотньому. Адже лише в 13 км від цетру міста знаходиться курорт Куяльник - один з найдавніших на Україні. Лікувальна грязь, яка є чи не світовим еталоном, ось вже більше ніж століття допомагає людям в зміцненні здоров'я.

      тури в одесу з києва Всього півтори години їзди і ви опинитесь в селі Петрівка, на вигляд нічим непримітне місце зберігає руїни замку древнього роду Курисів. Побудований в східному стилі, він виділяється на тлі радянських будівель, і розкинувшихся на багато кілометрів степів, але від уважного погляду не сховається колишня розкіш чергового витвору мистецтва.Одеса це місто веселощів та гумору, відвідавши раз, Вам обов'язково захочеться побачити його ще. 

Автор Дар'я Талан

 2013 (С) Будь-яке копіювання матеріалу без відкритих посилань на angatravel.com.ua спричинить за собою безглузді жертви!

Статті про Одесу та Одеську область > Тури в Одесу :: Місто Одеса :: Свято сміху в Одесі :: Чудеса в Одесі :: Потьомкінські сходи в Одесі :: Тещин міст в Одесі :: Місто Білгород Дністровський :: Винний центр Шабо :: Плоский дім в Одесі :: Історичний Район Одеси Молдованка :: Готель у Одесі Пасаж :: Аквапарк Посейдон в селищі Чорноморське :: Арабський культурний центр в Одесі :: Пам’ятники в Одесі :: Хаджибейська фортеця :: Одеський морський порт :: Приморський бульвар :: Одеський театр опери та балету :: Одеські катакомби :: Аркадія :: Екскурсії по Одесі :: Вулиця Дерибасівська :: Будинок клоунів в Одесі :: Пам’ятник Дюку :: Ринок «Привоз» :: Садиба Петрівське :: Одеський дельфінарій Немо :: Воронцовський маяк

Тури в Одесу > Одеса на Травневі Одеса це любов :: Екскурсії по Одесі :: Екскурсія Таємниці Дунаю :: Місто Одеса :: Свято сміху в Одесі :: Чудеса в Одесі :: Потьомкінські сходи в Одесі :: Тещин міст в Одесі :: Місто Білгород Дністровський :: Винний центр Шабо :: Плоский дім в Одесі :: Історичний Район Одеси Молдованка :: Готель у Одесі Пасаж :: Аквапарк Посейдон в селищі Чорноморське :: Арабський культурний центр в Одесі :: Пам’ятники в Одесі :: Хаджибейська фортеця :: Одеський морський порт :: Приморський бульвар :: Одеський театр опери та балету :: Одеські катакомби :: Аркадія :: Екскурсії по Одесі :: Вулиця Дерибасівська :: Будинок клоунів в Одесі :: Пам’ятник Дюку :: Ринок «Привоз» :: Садиба Петрівське :: Одеський дельфінарій Немо :: Воронцовський маяк


Тури по Україні > Тури на День Незалежності :: Тури у Львів :: Тури по Закарпаттю :: Тури в Карпати :: Тури в Кам’янець-Подільський :: Тури на Тернопільщину :: Тури в Чернівці та область :: Тури в Одесу :: Тури у Вінницю :: Тури в Полтаву :: Тури на Волинь :: Тури в Почаїв :: Тури на Черкащину :: Гірськолижні тури. Тур на Буковель :: Дитячий відпочинок 2017 :: Дитячий табір на осінні канікули :: Дитячі зимові канікули. Зимовий табір :: Гід та адміністратор туристичних груп

стаття про міста україни, стаття про одесу, цікава інформація про одесу, цікаві місця одеси, екскурсії по одесі, одеса тур, відомі місця одеси, чим відома одеса, екскурсії в одесу, екскурсії до одеси, тури до одеси, одеські цікаві місця, що подивитись в одесі, тури в одесу з киева, тур до одеси автобусом, одеса оперний театр, готель в затоці, катакомби одеси, потьомкінські сходи в одесі.

witch.hand