(044) 383 32 78 (067) 005 99 55 (066) 054 12 16
 

8 березня у парку "Київська Русь"

Катання на конях. Аутлет-містечко "Мануфактура"

 

Маршрут: Київ - аутлет - с. Ходосіївка аутлет - містечко "Мануфактура" - с. Копачів (Обухівський р-н) парк "Київська Русь" - Київ

Дати туру: 08.03.2016

Вартість
:
390 грн з людини

Фішки
:

Відмінні фото на пам'ять про незабутній день
♦ Відвідування арт - галереї
♦ Відвідування виставки "Дерево життя українського роду"
Катання на конях
Участь у святковій програмі і гуляння до вечора у парку "Київська Русь"

Програма святкового туру:

09: 00-09:15 - Збір групи біля м. Іподром
09: 15-09: 45 - Переїзд в аутлет містечко "Мануфактура".

Час для фотопаузи і прогулянки по пейзажам Європи поблизу Києва. Для бажаючих- можливість підбадьоритися кавою з круасанами в затишному ресторані на туриторіі комплексу.

Аутлет містечко «Мануфактура» - перший в Україні торговий комплекс у форматі «аутлет», архітектурно виконаний в стилістиці північно-європейських старовинних міст. Тут Висможете зануритися в атмосферу Європи і "прогулятися" по одному з містечок Голландії.

 

10:00Відвідування виставки «Есенція життя» талановитого художника Ігоря Мікули в Арт -галереі.

Філософський проект зображує неповторний світ, людину і природу в її постійному русі й мінливості. Різні відчуття гармонійно поєднуються в картинах митця, передаючи у часі та просторі момент єднання. Це злиття земного і небесного, гріховного й невинного, чоловічого і жіночого - синтез багатогранності світобуття у всіх неоднозначних проявах.  

   

11:00 - 12:00 - Відвідування Стародавньої експозиція текстилю в побуту українського народу з музею української спадщини Віктора Ющенка

Ви зможете побачити, як за допомогою орнаменту українці з давніх часів шанували Бога - творця світу, зображуючи сонце, небо, птахів, тварин, рослини. Дерево завжди мало для українців особливе, символічне значення. Воно стало особливим символом роду, переданим нащадкам з покоління в покоління. Коваль передавав своє вміння працювати з металом, різьбяр - тонкощі обробки дерева, швачка вчила дочкe ткати і шити, вишивальниця - «розписувати» тканину красивим орнаментом. Ось так з покоління в покоління сімейне дерево виростало в дерево життя всього роду.

Ви побачите старі постоли, рушники, бандури, вишивку, скрині. Всі предмети зібрані з усієї України та предсталяють історичну цінність.

 

   

 

Милі пані, спробуйте одягнути вишиванку, намисто і вінок зі стрічками - Ви себе не впізнаєте. Ви станете таємничими і чарівними. Зробіть фото на пам'ять і подаруйте коханій людині. Позитивний результат буде обов'язково! Чоловікам радимо гуцульські або козацькі костюми. Така метаморфоза сучасного чоловіка, як показує практика, приємно вражає дівчат. В гарному народному одязі людина починає відчувати себе в іншому історико-культурному контексті.

12: 30 - 13:00 - переїзд в с. Копачів в Парк "Київська Русь". Церемонія зустрічі гостей Анга Тревел біля воріт Стародавнього Києва з хлібом і сіллю.

Парк Київська Русь є центром культури та історії Древньої Русі. Тут створено середньовічне місто Київ, періоду V-XIIIстоліть. Відтворено Дитинець Києва, більш відомий як Град Володимира. Відтворено архітектурний вигляд міста в реальному масштабі, хоча і за допомогою сучасної науки. Також передана атмосфера Київської Русі.  На Вас чекає екскурсія по парку, участь у святковій розважальній програмі та катання на конях!

   

У програмі святкового заходу Ви зможете відвідати і спробувати:

катання на конях і в екіпажі
лучний тир
середньовічну кухню
переодягання в середньовічні історичні костюми
дитячий майданчик
експозиція історичного костюма
експозиція суднобудування
парад княжих прапорів
колоритна фотосесія
                                              

Входить у вартість: Оплачується додатково:
 •      проїзд комфортабельним автобусом ;
 •      супровід гідом;
 •      екскурсійне обслуговування;
 •      відвідування арт-галереї;
 •      вхідні квитки в парк "Київська Русь";
 •      екскурсія по парку «Київська Русь»;
 •      катання на коні в манежі 2-3 хвилини;
 •      участь у святковій програмі;
 •      страхування на годину подорожі.
 •      вхідні квитки до Київської Русі (150 - 195грн.);
 • особисті витрати під час туру;
 • сувеніри;
 • обід (за бажанням можливо організувати у парку "Київська Русь")

ЗАМОВИТИ ТУР можна
044383 32 78 або 067 444 01 90 (або онлайн заявка)

Тури по Україні > Тури на День Незалежності :: Тури у Львів :: Тури по Закарпаттю :: Тури в Карпати :: Тури в Кам’янець-Подільський :: Тури на Тернопільщину :: Тури в Чернівці та область :: Тури в Одесу :: Тури у Вінницю :: Тури в Полтаву :: Тури на Волинь :: Тури в Почаїв :: Тури на Черкащину :: Гірськолижні тури. Тур на Буковель :: Дитячий відпочинок 2017 :: Дитячий табір на осінні канікули :: Дитячі зимові канікули. Зимовий табір :: Гід та адміністратор туристичних груп :: Календар заходів на вересень

Екскурсії по Україні > Екскурсія в Переяслав-Хмельницький :: Місцями царського полювання :: Еко-екскурсії по Києву :: Сплав на байдарках Повне занурення :: Міжрічинський національний парк :: Стежками митців :: Екскурсія в Козелець та Батурин :: Дендропарк Софіївка :: Дендропарк Олександрія + Храмовий комплекс в с. Буки :: Екскурсія до Трипілля і Каньйон Буки :: Екскурсія Парковими стежками Чернігівщи :: Екскурсія Козелець - Чернігів :: Козелець-Чернігів-Седнів :: Екскурсія Таємниці Дунаю :: Українське село та Радомишль :: Великі Сорочинці :: Автобусна одноденна екскурсія до Вінниці :: Екскурсія в Межигір’я :: Одноденний тур в Канів :: Статті про Україну :: Археологічний заповідник Китаїв :: Унікальна Чернігівщина :: Храмовий комплекс Буки :: Статті про Київ і область :: Дендропарки України :: Урочище Феофанія :: Українське село :: Козелець-Крути-Батурин :: Статті про Київ і область

 

 

тур по украине, туры по украине, тур в украине, туры в украине, тур в украину, туры в украину, украина тур, туроператор по украине, туркомпания в украине, украинские туры, украина экскурсии, многодневный тур по украине, тур по украине на выходные, поездка в украину, поездка в киев, куда поехать в украину, что посмотреть в украине, интерестные туры по украине, тур по киеву, обзорный тур по украине, тур по украине для иностранцев, отдых в украине, где отдохнуть в украине, тур віходного дня, турі по украине.

witch.hand