(044) 383 32 78 (067) 005 99 55 (066) 054 12 16
 


Визначні пам'ятки 


    

 

Лувр - один знайстарішихі найбільш багатих музеїв світу. Впродовж сторіч він був фортецею, в'язницею, резиденцією французьких королів таакадемією.

Версаль - одне з самих відвідуваних туристами міст Франції, другої після столиці. Версаль відомий, перш за все, своїм замком, колишньою резиденцією французьких королів, що зберіг первинну красу палаців і парків. Це, поза сумнівом, символ могутності королівства Франції. Під час огляд упалацу є можливість скористатися аудіо-гідом - пристроєм, схожим на телефонну трубку, по якому можна прослуховувати описи і пояснення по кожному приміщенню. Найчудовіші експонати занходяться саме у Версалі: басейн Нептуна і Великий канал. У північно-західній частині Версальського парку розташовані два заміські палаци: Великий Тріаном і малий Тріаном.

Собор Паризької Богоматері (Нотр-дам-Де-парі), свідок багатьох історичних подій, вражає своєю величчю і красою.

Ейфелева башта - символ Франції. З її оглядового майданчика відкривається прекрасна панорама Парижа, коли перебуваєш на висоті пташиного польоту.

Тріумфальна Арка, з верхньої тераси якої відкривається дивовижна панорама на площу Зірки.

"Мулен Руж" (червоний млин) - музичне вар'єте, засноване в 1889 році, саме видовищне і саме захоплююче шоу Парижа. Чарівні танцівниці, знаменитий французький канкан і приголомшливі по красі костюми. Шоу починається в 23:00 і триває близько двох годин. У вартість квитка входить одна пляшка шампанського на двох.

Паризький Диснейленд став новим цікавим об'єктом для всіх, хто приїжджає до Парижа. Його фантастичні атракціони дають можливість зануритися в світ казок, відправитися в космічну подорож, опинитися на борту підводного човна, катапультуватися з гармати на місяць, побувати в кінотеатрі майбутнього з ефектом присутності або промчати на "американських гірках" по руїнах стародавнього храму.

Вечірня прогулянка на катері по річці Сіна. Паризький кораблик "Бато-муш" (муха) провезе Вас під освітленими мостами в центральній частині міста. Ажурна Ейфелева башта, освітлена гірляндами з ліхтариків, площа Дружби, Нотр-дам-Де-парі у вечірньому світлі - видовище просто фантастичне!

witch.hand