(044) 383-32-78 Многоканальные (068) 943-49-42 (093) 503-33-01 (066) 054-12-16
 
Текущая страница: 1
Всего страниц: 40      Всего записей: 396
Анна
Спасибо вам за чудесно организованный тур на Буковель (01.12-04.12). Комфортная дорога с отличным водителем! Хорошее размещение с чудесным питанием! Отправляла сына с другом. Остались очень довольны. Желаем много благодарных, ответственных и позитивных клиентов! Поменьше инцидентов ( по типу того что было в последний день на паркинге Буковеля - они не правы 100%). Отдельное спасибо Дмитрию - сопровождающему, Василию - водителю, и хозяевам отеля(не запомнила имени из расказа сына)!!!
2016-12-07 17:24
Лариса
Ми, туристи туру «Смачне Закарпаття» з 25.11.16 по 27.11.16 року Лариса і Лєна (свахи) , щиро дякуємо гіду Славіку Юрію за пізнавальні і надзвичайно цікаві з гумористичними нотками екскурсії. Також дякуємо пані Мар’яні за теплий прийом, затишну оселю і дуже смачну угорську кухню з паленкою та домашнім вином. Бажаємо їм здоров’я ,щастя та багато хороших туристів. До нових зустрічей. Рекомендуємо скористатися туристичними послугами туру «Смачне Закарпаття», так як пропозиції відповідають дійсності.
2016-12-01 08:59
Олег
Вначале октября 2016г съездили вдвоём с женой в "Романтический Львов". Восторг не душил. Но в целом, тур оставил хорошее впечатление. Всё было хорошо: и автобус, и езда (ну, может, водителю следует держаться в рамках приличий и так откровенно не нарушать ПДД), и еда, и экскурсии, и отель (лес, озеро с лебедями, приличный номер). В общем, если энтропия не пожрёт организацию тура, то рекомендую его. Спасибо! Нам понравилось. Мы хорошо вспоминаем эту поездку :)
2016-11-27 12:16
Яніна
Тур Романтичний Львів купувала для моєї мами на День Народження. Раніше вже користувалась послугами цієї компанії і ми залишились дуже задоволені саме через те, що все, що було заявлене в програмі, було виконано. Цього разу тур в цілому пройшов вдало і сплановано все було чітко, транспорт, поселення. Були внесені певні зміни в програму, але через марафон, і добре, що компанія тримає, так би мовити, "руку на пульсі". Та все ж є моменти. Якщо ви заявляєте в програмі харчування в певних ресторанах, будь ласка, це треба виконувати. Бо в програмці дуже все яскраво виглядає, а насправді, в жодному не побували. Через зміни в програмі, в перший день була автобусна екскурсія, а потім вільний час у місті. І це був вже вечір, міста люди не знають. Група була дезорієнтована, куди вони можуть піти, де що купувати, що подивитись, де які ресторанчики колоритні спробувати, як не загубитись. Можна б було чи карти роздати додатково з цікавими атмосферними місцями (як опція) чи супроводжуючий групи міг би зорієнтувати. Але більшість нарікань на супроводжуючого Миколу. Якщо чесно, було враження, що він абсолютно не зацікавлений в тому, щоб у людей залишилось гарне враження від вашої компанії. Скупо, формально виконував твої технічні обов’язки. В автобусі ставив якусь російську попсу, що навіть люди не витримали і попросили його це вимкнути. В другий день на півтори години раніше, швиденько загрузив групу в автобус і вирушили на Київ, хоча люди знали, що є час і хотіли прогулятись, чи хоча б, не так поспішати. Це обурило групу, бо виглядало, що він хотів скоріше вже це закінчити. Будь ласка, зверніть на це увагу. Тренуйте своїх людей, щоб вони спілкувались з людьми, посміхались їм, могли відповісти на запитання, порадити цікаві місця, підготувати до того, що люди побачать і почують, а не їхали мовчки з ними всю дорогу і говорити, що, буде екскурсовод, він вам все скаже, це додасть вам додаткових бонусів і бажання надалі користуватися вашими послугами. Супроводжуючий - ваше лице!
2016-11-07 10:51
Альона
21 жовтня до нас приїхала делегація іноземців. Їх розклад був настільки щільний, що було лише 2 години, щоб показати основні місця Києва. Я дуже вдячна гідові Олександру, що зумів зацікавити наших гостей і можу сказати, що дійсно Олександр -найкращий гід. Він пройшов дуже складний екзамен. Дуже дякую за неперевершену роботу по підготовці до події та про відповідальність, яка лежала на нас. Цінуйте таких людей, їх одиниці серед нас. Маю надію на подальшу співпрацю. Дякую!
2016-10-27 15:35
Юлія
14-16 жовтня відвідали тур "Смачне Закарпаття". Задоволення від поїздки отримали не лише дорослі, а й наша 9-річна туристка. Хочемо подякувати гіду Юрі Славіку за цікаві розповіді, атмосферність Середньовіччя, уроки закарпатського ідалекту. Окрема подяка водієві Івану Дмитровичу за безпеку на дорогах та дотепні жарти. Просто неможливо забути гостинність пані Мар’яни, приємної людини та чудової господині. Від Закарпаття залишилися лише позитивні враження та приємні спогади. Дякуємо Вам! :)
2016-10-25 13:40
Оксана м. Буча
Разом з колегами відвідали в жовтні тур "Смачне Закарпаття". Воно таки СМАЧНЕ!!! В повному обсязі цього поняття: комфортне обслуговування туром - величезне ДЯКУЄМО водієві Івану Дмитровичу; гостинність та смачна кухня пані Юлі. А наші екскурсії - це щось неперевершене! Гід Славік Юрій - людина своєї професії, людина ерудована, цікава, обізнана. Його літературна українська мова вдало перепліталась з діалектом, який до речі ми записували. Дякуємо за цікавий тур!
2016-10-20 22:00
Оксана, м. Буча Київської обла
В жовтні місяці 2016 року стали учасниками неперевершеного туру "Смачне Закарпаття". Наш гід - Славік Юрій - цікава, ерудована, обізнана людина. Людина, яка любить, шанує, цінує свій край, свою маленьку батьківщину та Україну вцілому. Його мова була схожа на те вишукане вино ( яке ми смакували на дегустації). В цій мові буле все: перлини закарпатського колориту, літературна оригінальність та що вразило найбільше - це любов до своєї професії. Бажаємо успіхів, уважних екскурсантів (незважаючих на білочок). За комфорт та цікаві історії окремо вдячні нашому водієві - Івану Дмитровичу.
2016-10-20 17:59
Олександр (гід)
Пані Олена, дуже приємно читати Ваш відгук, і взагалі приємно мати справу з Туристами, яких цікавить історія, особливо не надто розкручених місць. Я вже не вперше з Вами їздив по подібним місцям, маю надію, що і надалі ця тенденція триватиме, можливо в Івано-Франківську область буде тур, я на це сподіваюсь. Стосовно квитків в театр, та й не лише над бронюванням квитків в театр, а й інших не надто доступних дистанційно місць, то опція цікава, не можу поки гарантувати, що ми одразу її запровадимо, але те, що завдяки Вам задумались вже над цим - факт. Хорошого Вам настрою, позитиву і всього найкращого!
2016-10-19 12:19
Анна і компанія
Веселою компанією поїхали в тур "Смачне Закарпаття" з 14 по 16 жовтня 2016 року. Усі лишились просто у захваті від подорожі!) Хочеться подякувати пані Світлані, яка гостинно приймала нас, смачно годувала і була надзвичайно привітною! Також відзначимо Івана Дмитровича - нашого водія! Оскільки ми займали перші місця на "борту" автобуса, впевнено стверджуємо, що він просто віртуоз закарпатських доріг! Дотепний та щирий Іван Дмитрович додав особливих барв туру. Окремо хочеться написати про ту людину, завдяки якій ми побачили справжню красу та велич Закарпаття. Юрій Славік - неперевершений екскурсовод. Вперше хотілося ловити кожне слово та жест під час екскурсій. Ми побачили Закарпаття його закоханими у рідну землю очима. Талановитий оратор, він майстерно акцентував увагу туристів на самих цікавих історичних подіях. Юрій був уважним до кожного, відповідав на усі питання, які цікавили його "команду". Після такої мандрівки справді захотілося бути ближче до людей) Тож можемо сказати, що завдяки старанням Юрія ми лишили в Ужгороді частинку свого серця. Від душі дякуємо за все! Обіцяємо повернутись, коли зацвітуть сакури, а можливо і раніше! ;)))
2016-10-19 10:32
Текущая страница: 1
Всего страниц: 40      Всего записей: 396
witch.hand