(044) 383-32-78 багатоканальний (068) 943-49-42 (093) 503-33-01 (066) 054-12-16
 

Регулярный автобусный тур в Полтаву
"Полтавские вытрыбеньки"
(творчество Екатерини Билокур, единственный в Украине Музей свадьбы, Диканька, Опошня, Миргород, Полтава)

Тур в Полтаву
Туры по Полтавской области
 • ДНЕЙ ТУРА: 2дня/ 1ночь
 • ДАТЫ ТУРА: апрель-декабрь
   
 • ПРОЖИВАНИЕ: отель "Палаццо"
 • ПИТАНИЕ: 1 завтрак; 2 обеды

 • ТРАНСПОРТ: автобус из Киева
 • МАРШРУТ: Киев-Полтава-Диканька-Опошня-Великие Будища-Миргород-Киев

 • СТОИМОСТЬ:
  - 1595 грн взрослый
  - 1435  грн дети 6-12 лет
  - 400 грн доплата за одномесное размещения


  ФИШКИ:

  - суперэксклюзивный мастер-класс по приготовлению (+ дегустация) полтавского борщу ... с грушами !!!
  - проживание в лучшем отеле Полтавы

Полтавщина - яркая, самобытная и такая богатая. Эта земля действительно стоит всех эпитетов, которыми щедро одаривают ее художники. Потому что она умеет удивлять. Поражать, как и угощать, щедро, по-украински. Полтава и ее загадочные колоритные украинские хутора - вот куда во все времена привлекало путешественников, откуда черпали вдохновение Гоголь, Котляревский, Лысенко.

ДАТЫ ВЫЕЗДОВ в 2017
май  
06-07.05.2017*; 20-21.05.2017
сентябрь
16-17.09.2017; 30.09-01.10.2017
июнь
03-04.06.2017; 17-18.06.2017 октябрь
14-15.10.2017; 28-29.10.2017
июль
01-02.07.2017; 15-16.07.2017; 29-30.07.2017 ноябрь
11-12.11.2017
август
12-13.08.2017; 26-27.08.2017 декабрь
09-10.12.2017

 

ПРОГРАММА ТУРА

  1 День

07:00 выезд из Киева (м.Вырлица). В программе дня:
- екскурсія
музеєм видатної української художниці Катерини Василівни Білокур.
Україна - це особистості, які формують обличчя її історії. Майстер сновидінь, ілюзій та мрій, народжена для квітів химерна художниця, чиї картини - нове язичництво, фантастична реальність, або реальна фантастика. Усі ці захоплені відгуки фахівців про творчість унікального митця, художниці-самоука Катерини Василівни Білокур. Ми розкажемо Вам про її життя, творчість та той неосяжний вклад, який вона внесла у наше мистецтво.
Переїзд до м. Полтави. Комплексний обід. Поселення у готель.

   

- Оглядова екскурсія по місту Полтава. Під час екскурсії Ви побуваєте на Червоній площі, побачите Альтанку, відвідаєте музей Котляревського, прогуляєтесь по Круглій площі, побачите Хрестовоздвиженський монастир, відвідаєте музей Поле Полтавської битви.
На початку ХХ століття Полтава по праву вважалась духовним центром України. Адже саме звідси походить феноменальна кількість письменників: Гоголь, Сковорода, Котляревський, Гребінка, Драгоманов, Панас Мирний, Загребельний, Олесь Гончар та Олена Пчілка. Полтава - серце української культури, колиска творчості, джерело рідної мови. Це не просто красномовність - це справжня любов до рідного краю. На вулицях міста ви почуєте неймовірну, вражаючу кількість приємних і, навіть, поетичних фраз. Ми покажемо Вам за що полтавчани так люблять свою землю. Полтава - красиве, затишне місто. Відвідайте та переконайтесь у цьому самі.
Вечеря самостійно.

  

  2 День

Сніданок у готелі. Звільнення номерів. У програмі дня:
-
Знайомство з Диканькою.
Вже пройшли століття з того моменту, як вона з легкої руки Миколи Гоголя явилась світу, проте й по сьогоднішній день вона не розгубила своєї привабливості і продовжує гостинно приймати у себе туристів. Під час екскурсії Ви побачите Миколаївську церкву (на честь її головної ікони було названо Миколу Гоголя), Кочубеївські дуби - вікові дерева - пам'ятка природи.
- Опішня -
відома на весь світ Мекка гончарства. Мало хто знає, що саме тут народився такий популярний в Україні хатній розпис. Тут, під Полтавою, і досі бережуть старовинні секрети і фарб і технік. Фарби робляться із глини, яка видобувається тут споконвіку. Опішня знайодиться на величезному родовищі глини. Є сіра гончарна глина, зелена, голуба, біла й червона. Хати розписували щосезону, а саме напередодні свят чи весілля. Обов'язково відвідаємо музей гончарства та сувенірний ринок, аби Ви змогли придбати відому на весь світ опішнянську кераміку.

   

- Єдиний в Україні "МУЗЕЙ ВЕСІЛЛЯ".
Справжнє українське весілля є одним із найдовших у світі. Триває цілий тиждень. Аби одружитися по-справжньому, по-українськи, як наші предки, ми поїдемо з вами у весільне село Великі Будища, аби відвідати єдиний в Україні "МУЗЕЙ ВЕСІЛЛЯ". На Вас чекає етноВесілля в особах. Магія етнічного весілля. Сімейний побут, роль жінки-берегині в ньому. Українська весільна народна драма – не лише барвистий, складний, зітканий з різних - часто полярних - емоцій, обряд, але й наповнений магічною символікою багатогранний ритуал, невідступне слідування якому пророчило щасливе життя новоствореного подружжя і всього роду. Відбуваючись за подібним сценарієм у різних населених пунктах України, весільний обряд все ж таки має значну кількість локальних особливостей. І нині ще майже в кожному селі можна записати унікальні відомості про цю важливу обрядодію у житті кожної родини. Весілля з давніх-давен грали пишно та гучно, дотримуючись традицій, що не одне століття складалися пращурами. Прикметно, що навіть у селах одного району, розташованих по-сусідству, весільний обряд відбувався по «сценаріях», які різнилися один від одного. Секрети щасливого подружнього життя складалися не лише на весіллі, але й задовго до нього… Смисл весільного короваю, рушника, квітки молодої… функції батьків на весіллі… про усе це Ви дізнаєтесь. Пропонуємо Вам стати свідками цього незабутнього дійства.

       

- Майстер-клас по приготуванню + дегустація традиційного полтавського БОРЩУ із …. грушами!!!
Справжня господиня (і вільна, і заміжня) тільки та, яка вміє варити борщ! Це на Полтавщині такий непорушний закон. Багато хто із тутешніх господинь готують його за давніми бабусиними рецептами, і тільки у печі. Використовують лише здорові продукти, без консервантів. Тільки здорова, органічна та екологічно чиста їжа!  «Борщ і каша – їжа наша» – тож запрошуємо Вас зварити і посмакувати разом з нами традиційним полтавським борщем із грушами! А також галушками! Борщик приготуємо в печі і на кабиці. Не знаєте, що таке «кабиця»? Їдьмо з нами, то й дізнаєтеся! На вас очікує суперексклюзивний майстер-клас із приготування полтавського борщу із грушами!, а також торгівля смаколиками та сувенірами.

"Не поцурайтесь хліба, солі. Борщу, галушок скуштуйте. Годуйтесь, кушайте доволі" ... уривок з "Енеїди" І. Котляревського

  

На зворотньому шляху заїдемо на курорт "Миргород", аби прогулятись курортом та скуштувати справжню "Миргородську".
23:00 орієнтовний час повернення до Києва (м. Вырлица).

Зроблено з любов'ю!


Включено у вартість:
Можливі витрати:
 • Транспортне забезпечення по програмі;
 • Адміністративний супровід;
 • Проживання 1 ніч у готелі;
 • Усі екскурсії по програмі;
 • Майстер-клас по приготуванню борщу;
 • Харчування: 1 сніданок, 2 обіди;
 • Страхування на період туру.

 • Особисті витрати;
 • Вхідні квитки;
 • Додаткове харчування

Вартість вхідних квитків:
- музей К. Білокур 15 грн/дорослий; 5 грн/дитячий;
- музей Котляревського 20 грн/дорослий; 10 грн/дитячий;
- музей Поле Полтавської битви 20 грн/дорослий; 10 грн/дитячий;
- музей весілля 5 грн/дорослий; 3 грн/дитячий;
- музей гончарства 60 грн/дорослий; 30 грн/дитячий.

Санаторий
Полтавская обл.
от 250.00 грн/место
Питание: Не включено в стоимость
Отель
Полтавская обл.
от 250.00 грн/место
Питание: Завтраки
Отель
Полтава
от 0.00 грн/место
Питание: Завтраки
Отель
Кременчуг
от 565.00 грн/место
Питание: Не включено в стоимость
Отель
Полтавская обл.
от 110.00 грн/место
Питание: Не включено в стоимость
Отель
Кременчуг
от 200.00 грн/место
Питание: Завтраки

Полтава и ее достопримечательности > Город Полтава :: Диканька :: Поле Полтавской битвы :: Крестовоздвиженский монастырь :: Музей-усадьба Котляревского :: Свято-Успенский собор в Полтаве :: Полтавский краеведческий музей :: Гоголево :: Иванова гора в Полтаве :: Корпусный сад в Полтаве :: Кочубеевские дубы в Диканьке :: Музей украинской свадьбы :: Памятник галушке :: Музей украинского гончарства :: Крестьянский банк в Полтаве :: Великие Сорочинцы Сорочинская Ярмарка :: Музей-усадьба Гоголя :: Храм Веры, Надежды и Любви :: Пирамида-усыпальница в Комендантовке :: Сиреневая роща в Диканьке

Туры в Одессу > Одесса на Майские Одесса это любовь :: Экскурсии по Одессе :: Экскурсия Тайны Дуная :: Город Одесса :: День смеха в Одессе :: Чудеса в Одессе :: Потемкинская лестница в Одессе :: Тещин мост в Одессе :: Город Белгород Днестровский :: Винный центр Шабо :: Плоский дом в Одессе :: Исторический Район Одессы Молдованка :: Отель в Одессе Пассаж :: Аквапарк Посейдон в поселке Черноморское :: Арабский культурный центр в Одессе :: Памятники в Одессе :: Хаджибейская крепость :: Одесский морской порт :: Приморский бульвар :: Одесский театр оперы и балета :: Одесские катакомбы :: Аркадия :: Экскурсии по Одессе :: Улица Дерибасовская :: Дом клоунов в Одессе :: Памятник Дюку :: Рынок «Привоз» :: Усадьба Петровское :: Одесский дельфинарий Немо :: Воронцовский маяк

Туры на Волынь > Регулярный автобусный тур Дорога любви :: Целебный Свитязь :: Тур на Шацкие озера :: Статья про Волынскую область :: Озеро Свитязь :: Оконские источники :: Украинская Швейцария :: Воротнив :: Шацкие озера :: Шацкий национальный природный парк :: Замок Любарта :: Зимненский Святогорский монастырь :: Оборонная башня Чарторыйских :: Музей Леси Украинки :: Петропавловский костел в Луцке :: Олыцкий замок :: Збаражский замок :: Подгорецкий замок :: Дом скульптора Голованя :: Лютеранская кирха :: Дубенский замок :: Дубенский форт :: Корец :: Кременец.Крепость на Замковой горе :: Меджибожский замок :: Казацкие могилы :: Межиричский монастырь-крепость :: Свято-Троицкий кафедральный собор :: Музей Волынской иконы :: Покровская церковь в Луцке :: Владимир-Волынский :: Успенский собор во Владимир-Волынском :: Тоннель любви :: Острог–город-история

Экскурсии по Украине > Эко-экскурсии по Киеву :: Сплав на байдарках Полное погружение :: Межреченский национальный парк :: Тропами творческих людей :: Экскурсия в Козелец и Батурин :: Дендропарк Софиевка :: Дендропарк Александрия. Лантшафтный парк в с. Буки :: Экскурсия в Триполье и Каньон Буки :: Экскурсия Тайны Дуная :: Украинское село и Радомышль :: Великие Сорочинцы :: Автобусная однодневная экскурсия в Винницу :: Экскурсия в Межигорье :: Однодневный тур в Канев :: Статьи про Украину :: Археологический заповедник Китаево :: Уникальная Черниговщина :: Храмовый комплекс Буки :: Статьи о Киеве и область :: Дендропарки Украины :: Урочище Феофания :: Украинское село :: Козелец - Круты - Батурин :: Статьи о Киеве и область

тур в Полтаву, тури по полтавської області, тур в Диканьку, тури в Диканьку, тур по гоголівських місцях, тури в полтавську область, тур з києва в Полтаву, туроператор по Сорочинцях та Диканьці, тури в гоголеве, Диканьку і Полтаву, українські тури в сорочинці, екскурсії в сорочинці, тури на два дні по полтавської області, тур вихідного дня в Диканьку, полтаская область, Диканька, гоголеве, Опішня, сорочинці, поїздка з києва на Сорочинський ярмарок, куди поїхати в Україну Диканька, що подивитися у полтавській області, цікаві тури в Диканьку, тур по гоголівських місцях і Диканька, оглядовий тур по полтавської обл., тур в сорочітци на ярмарок, відпочинок в Диканьці та Сорочинцях, де відпочити в полтавській області.

witch.hand