(044) 383 32 78 (067) 005 99 55 (066) 054 12 16
 

Тур в Почаївськую Лавру 2017
Почаїв на вихідні дні з Києва
"ДЖЕРЕЛО ДУХОВНОСТІ"

 

ДНІВ ТУРУ В ПОЧАЇВ 2017: 2 дня / 1 ніч

МАРШРУТ туру в Почаїв: Київ - Корець - Почаїв -

Онишківці/ джерело Св. Анни-- Кременець - Київ

ПРОЖИВАННЯ: Готель Свято-Успенскої Почаївської Лаври,

міні-готель в м. Почаїв*

ТРАНСПОРТ:  Автобус із Києва

ВАРТІСТЬ ТУРУ: 660 грн/особа

Забронювати додатково можливоміні готель в м. Почаїв,

"Софія", "Рейкарц" 4****

 

Дати виїздів в 2017 р.
  липень
01.07, 08.07, 15.07, 22.07, 29.07
  серпень
05.08, 12.08, 19.08, 26.08

 

 ТУР ДО ПОЧАЇВСЬКОЇ ЛАВРИ НА ВИХІДНІ 2017

Хочете відвідати стародавні святі місця, зцілиться або просто дізнатися історію Почаївської Лаври та Православ'я в Україні. Тоді цей тур саме для Вас. Почаївську Лавру на рік відвідують близько 1 500 000 прочан, туристів, просто зацікавлених подорожуючих з усіх регіонів не тільки України, а й Росії, Молдови, Словаччини, Німеччини та інших країн.

 Почаївська Лавра  -  унікальне місце. Тут все просякнуто молитвами людей, силою віри, кожен камінчик дихає багатовіковою історією. Тут можна подумати про вічне і по-іншому поглянути на сьогодення...

 

День 1 (субота)

 

7:15 - зустріч поруч з танком, біля станції метро «Шулявська» (2-5 хвилин пішки від ст. метро). Кожен підходить до супроводжуючогодля реєстрації.

7:30 - відправлення за маршрутом туру в Почаївську Лавру на вихідні. По дорозі будуть відбуватися санітарні зупинки.

11:45 - 12:30 - переїзд з Києва до міста Корець (Рівненська обл.). Відвідання жіночого Свято-Троїцького монастиря XII-XIX ст., Чудотворна ікона "Споручниця грішних".

За деякими джерелами древня обитель веде свою історію ще з XI ст. Монастир двічі руйнували монголо-татари. У середині XVIII ст. обитель майже 50 років перебувала під владою католиків. Сучасний архітектурний комплекс Свято-Троїцького монастиря сформувався у XVII-XVIII ст. На території монастиря також знаходиться могила Анни Андро - нареченої поета Олександра Пушкіна. В радянські часи Корецька обитель була одним з 9 монастирів України, які не закривалися владою. Славиться Корецька свята обитель майстринями золотого шитва, які зберігають древні традиції церковного вишивання.

15:00 - 15:20 - орієнтовний час прибуття в місто Почаїв (Кременецький р-н., Тернопільська обл.).

15:20 - 15:45 - проводиться поселення в готель в монастирі Почаївської Лаври

15:45 - 16:20 - пішохідна екскурсія по території Почаївської Лаври. Відвідування печери преподобного Іова Почаївського. Свято-Успенська Почаївська лавра, за переказами, заснували як монастир (тепер тут лаврський Свято-Духівський скит) на межі XII-XIII ст. преподобний Мефодій (помер у 1228р.) та грецький чернець з Афону.

.


Ансамбль Почаївської лаври (XV-XIX ст.) складають печери з підземними ходами, розташованими у три яруси (XV-XVI ст.), Успенський собор (1771-1783 рр., архітектор І.Гофман), корпуси келій, трапезна (XVII-XVIIIст.), дзвінниця (1861-1871 рр.), Троїцький собор (1906 р., архітектор А.В. Щусев, південне панно виконано за ескізом М.К. Реріха).

17:00 - для бажаючих буде можливість відвідати вечірнє богослужіння у Почаївській Лаврі (до 22:00).

Ночівля в готелі на території Почаївської Лаври (або в раніше заброньованому готелі м. Почаїв). 

 

День 2 (неділя)

 

5:30 - відвідування православних святинь, що сотворили багато чудес: чудотворної ікони Почаївської Божої Матері, мощів преподобного Іова та Амфілохія Почаївських (Успенський Собор Почаївської Лаври). Найвідоміші святині, які шанує весь православний світ не тільки в Україні, а й далеко за кордоном.

6:00 - 8:45 - ранкова літургія (відвідування за бажанням);


 

9:00 - виїжджаємо за територію Почаївської Лаври. Всього в 5 км від Почаєва ми відвідаємо святині Нижнього Храму і криниці (збір в автобусі на стоянці Лаври);

На околиці Почаєва проводимо огляд монастирського кладовища і могили Преподобного Амфілохія Почаївського;

11:30 - комплексний обід у трапезній Лаври;

12:00 - переїзд з Почаєва до джерела Святої Праведної Анни, купання/занурення в джерелі (40 км. від Почаєва, селище Онишківці);

14:00 - переїзд в місто Кременець (Тернопільська обл.). Продовження екскурсійної програми та відвідування жіночого Свято-Богоявленського монастиря;

21:30-22:00 - орієнтовне прибуття до Києва.

*ПРОЖИВАННЯ

Готель на святій території Почаївської Лаври. 

Загальні келії від 4 до 14 осіб в номері, зручності на поверсі. Чоловіки і жінки розміщуються окремо. Є можливість розміщення сімейних пар в 2 -х місні номери в готелі (відрізняються в ціні).

Готель Свято-Успенської Почаївської Лаври або комфортабельний готель в Почаєві.

Готель Почаївської Лаври знаходиться на території монастиря, де суворо заборонено куріння і розпивання спиртних напоїв. Подружжя, бажаючі проживати в окремому номері в готелі Почаївської Лаври, повинні пред'явити документи, що підтверджують шлюб.
Для поселення в комфортабельних міні-готелях за територією Свято-Успенської Почаївської Лаври в місті Почаєві документ, що підтверджує шлюб не потрібен. Досить повідомити прізвища та імена на рецепції.

Hotel
Pochayiv
from 70.00 UAH per place
Food: Not included
Hotel
Pochayiv
from 135.00 UAH per place
Food: Not included
Hotel
Pochayiv
from 248.00 UAH per place
Food: Breakfast

  

У вартість туру в Почаїв включено Оплачується додатково
 • Переїзд: Київ - Почаїв - Київ, згідно маршруту
 • Екскурсії по святим місцям
 • Супровід
 • Проживання в загальних келіях, зручності на поверсі
 • Харчування 1 обід на 2-й день туру - 40 грн/особа
 • Додаткове харчування
 • Особисті витрати *
 • Факультативні екскурсії
 • Проживання в готелі (зручності в номері)

Особисті витрати *
Подача записок (2 грн.), Свічки в храмах (від 1 грн.), Сорочка для купання в джерелі Св.Анни (від 50 грн.), Просфори (2 грн.).

Примітка: через те, що всі перераховані святині є закритими релігійними установами, на їх території діють певні правила:

 • Жінкам забороняється входити на територію Свято-Успенської Почаївської Лаври в спідниці вище колін або брюках, з непокритою головою (хустки і спідниці можна взяти напрокат). Заборонено ходити по святих місцях в одязі з глибоким декольте і оголеними плечима.
 • Забороняється палити, лаятися, фотографуватися в обнімку.

З собою бажано мати:

 • Порожню пляшечку для набору святої води в джерелах за маршрутом туру в Почаїв;
 • Сорочку для купання;
 • Зручне взуття та одяг по погоді;
 • Маленьку подушечку для більш комфортного переїзду в автобусі;
 • Питну воду, будерброди, фрукти в дорогу.

 

Примітки!!! Програма туру та вказаний час є орієнтовними; можливі зміни та/або доповнення програми в залежності від часу прибуття групи, організованості екскурсантів на маршруті тощо.

 

Винятковими є обставини, які ускладнюють проїзд екскурсійного автобуса або прохід групи до вище названих об’єктів (закриття проїздів у зв’язку з концертами, мітингами і т.п., ремонт споруд, об’єктів тощо).

ЗАМОВИТИ ТУРИ В ПОЧАЇВ можна
Тури на 8 Березня по Україні, тур 8 березня Кам’янець, куди поїхати на 8 Березня
(онлайн заявка)

Тур на вихідні, Почаїв на 3 дні, ВОДОХРЕЩЕННЯ, тур в Почаїв на Водохреще, Водохреща в Почаївській лаврі, поїхати в Почаїв на Водохреща, тур в Почаїв на 2 дні, Тури до Почаєва на свята, Тури до Почаєва. Джерело Святої Анни Почаїв, Почаїв автобусом з Києва, Тури в Почаївську Лавру, Тури до Почаєва на свята, Джерело Св. Анни, тур до Почаєва на Хрещення, Обмивання в Святий купелі Праведної Анни, Обмивання в Святий купелі Святого Духа, набрати воду в святому джерелі Праведної Анни і Святого Духа, Святині монастиря, ікона на камені, на якому молився Преподобний Серафим Саровський, хрест- вериги Микити Стовпника, ікона Божа Матір Іверська, ікона Божа Матір Федоровська, чудотворна ікона "Споручниця грішних", екскурсія по Свято-Успенській Почаївській Лаврі, почаївські святині

witch.hand